CTC KERKON TE PUNESOJE OPERATORE

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: CONTACT TRADE CENTER 25 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste!

Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator.

Kerkohet vetem:
- Njohje e gjuhes italiane
- Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit
- Eksperienca e meparshme perben avantazh

Ofrojme per ju:
- Mundesi per te punuar ne turne 4 dhe 6 ore
- Pagese/h shume e kenaqshme
- Bonuse nga me te lartat
- Ambjent komod dhe i qete pune

Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: ctc.astir@evo-net .eu ose telefono tani ne: 0693251722
CONTACT TRADE CENTER
0693251722
Leaflet
Në fillim