Bojaxhi me eksperinece 25 vjecare

Ofrohet punë nga: BMW 04 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Bojaxhi me eksperinece 25 vjecare ne greqi bejme lyerje patinime ,meremete stukime..lyej edhe mobilje dhe dyer druri,,me cmime te arsyeshme dhe do ngeleni shume te kenaqur nga ana ime per punen,rregullin dhe pastertin ..usta Miço .adresa tirane tek brryli...Tel 0675990753 ..
BMW
Leaflet
Në fillim