Publikuar: Shk 08 2022 12:20

Asistente per Departamentin Shitje- Marketing

Publikuar: Shk 08 12:20
Shikime: 2
Kompani prodhimi kerkon:

-Asistente per Departamentin Shitje- Marketing


Kriteret qe duhet plotesoje


Diplome Bachelor ,perparesi per kandindatet nga fakultetet ekonomik , menaxhim biznesi)
Niveli B2 ose C1 i anglishtes dhe turqishtes
Kane me teper perparesi kandidatet me gjuhen turke
Pervoje pune minimalisht 6 muaj


Ofrohen kushte te mira pune.
Cv te dergohen me foto ne adresen e emailit ina@izoterm.al
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione