Pastruese

0 LEK

Ofrohet punë nga: Ada 22 Maj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Sektori
Të tjera
Kerkohet pastruese me kriteret e meposhtme:

Mosha 45-55 vjec
Te kete eksperience pune me punet e shtepise dhe hekurosjen.
Adresa: Prane Gjykates

Per me shume mund te kontaktoni ne:

Te interesuarat te kontaktojne ne: 0694079455
Leaflet
Në fillim