Publikuar: Jan 13 2022 10:46

Kerkohen vajza me apo pa eksperience per qender masazhesh

Publikuar: Jan 13 10:46
Shikime: 74
Qendra jone e masazheve pas suksesit qe patem ne vendin fqinj Maqedoni , vendosem te hapim dhe nje qender ne Shqiperi me sakte ne Durres , kerkohen vajza me apo pa eksperience , pagesa me rroge baze dhe % sipas performances ne pune.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione