Publikuar: Maj 13 2022 10:30

Durres kerkojme punetore

Publikuar: Maj 13 10:30
Shikime: 898
Fabrika kepuceve Xhuliano kerkon punetore tranzhe.Pagesa e kenaqshme .Adresa rruga asti gogoli prane shkolles Hasan koci shkozet Durres.Tel dhe whatsapp +355675471699 .Jeni te mirepritur.

Vendodhja ne harte. "Hasan Koçi" School
https://maps.app.goo.gl/pk59wrvbDPmvouAt5
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione