SHITESE PRODUKTESH KOZMETIKE

0 LEK

Ofrohet punë nga: farmasishqiperi 11 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Sektori
Të tjera
Deshironi te kurseni me shume?

- Ne ju ofrojme ate mundesi!!

Kompania ☆Farmasi☆ me produkte bimore 🌿🍃 për shëndetin, për shtëpinë 🏡 dhe kozmetikë 💄💆💅 po kërkon anëtare dhe Lider drejtues kudo në Shqipëri!

Behuni pjese e skuadres FARMASI COSMETIK dhe merr dhuraten tende me produktet me te mira te MAKE UP!

Programe motivuese per te gjithe antaret e rregjistruar me programet me te mira.

✅Anëtarësimi Falas
✅Rregjistrimi Falas
✅Trajnimi Falas
✅Përfitime deri 33%
✅Zbritje deri në 80%
✅Dhurata çdo porosi🎁
✅Udhëtime Falas
✅Mundësi për makinën tuaj 🚗

📥Porositë nisen çdo ditë dhe ju i merrni për 24-48 orë
📬 Apliko sot duke telefonuar ne nr 📲 0699427616
farmasishqiperi
355699427616
Leaflet
Në fillim