Publikuar: Tet 29 2020 02:36

Ofert Punsimi ne itali 🇮🇹 Eskavatorist

Publikuar: Tet 29 02:36
Shikime: 5
pershendetje jam nje sipermarres italjan serjoz dhe kerkoj nje puntor per ne itali ne Lece personi ne fjal duhet te jet shum korrekt serjoz dhe te ket eksperjenc ne Eskavator dhe te ket dhe patenten e kamjonit C te di te ngazi dhe kamjonin te ket ekspejenc pune te jet njeri i mire une e ndimoj per te gjetur vend banim personi te di te ngasi prefekt Eskavatorin dhe te jet nga mosha 25-45 vjec e te di te flasi gjuhen italjane 50% pas mbrrimit ne itali personi duhet te qendroj ne prove minimumi 1 muje dhe do paguhet ) pasi un te bindem qe ai esht njeri i mir dhe puntore dhe korrekt une i bej kontraten e punes dhe ai merr permeso di soncorrno dhe leje qendeimi ne itali ju mirkpres me shum rrespekt Antonio me shkruani ne Wecap
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
+00393388654666

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione