Publikuar: Qer 11 2022 04:16

POZICIONE TE LIRA PUNE

Publikuar: Qer 11 04:16
Shikime: 580
DEH-CAFE Vlore, distributor i PASCUCCI CAFFE, kerkon te punesoje:
-1 Agjent shitjesh, me eksperienc pune ne treg.
-1 Mekanik per eksprese dhe makinerit e kafes.
-2 Ndihmes mekanik.
-1 Puntor magazine.
Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV-ne e tyre ne adresen:
email: dehcaffe303@gmail.com
Ose telefon nga ora 08:00 -16:30
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione