Tirane kerkohet Arkitekt/e

0 LEK

Kërkohet punë nga: 2G Rekrutim 14 Korr 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Agjensia e Punesimit 2G, Durres per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Arkitekti/e.Kriteret qe duhet te permbushe kandidati/ja

1-Diplome Arkitekture

2-Te kete njohuri ne programet Autodesk Autocad, 3dsMax, Visual Studio 3D

3-Te kete njohuri ne Adobe Photoshop, Google sketchUP.

4-Te kete te pakten nje vit eksperience

5-Te kete aftesi per te krijuar raporte profesionale me klientet dhe bashkepunetoret.Te interesuarit te dergojne CV ne 2g.rekrutim@gmail.com ose te telefonojne ne 0676317943
2G Rekrutim
+355676317943
Leaflet
Në fillim