Publikuar: Maj 10 2022 11:57

Perkthyes i gjuhes kineze.

Publikuar: Maj 10 11:57
Shikime: 15
Ofroj sherbim,perkthime te gjuhes kineze (perfshire dhe kur vijne inxhinjere kineze per montim te makinerive dhe linja prodhimi te ndryshme e tj...),menaxhim malli cdo lloj produkti duke perfshire dhe linja prodhimi , siguroj transport te mallrave duke perfshire gjetjen e fabrikave ne kine,magazinimin, ngarkimin , transportin (detar dhe ajror) gjithe dokumentacionin e nevojshem. zoteroj njohuri shume te mira te gjuhes kineze pasi kam jetuar dhe shkolluar ne kine per me shume se 20 vite. kam eksperienca te ndryshme prej shum vitesh ne perkethim dhe mardheniet tregetare kine - shqiperi, kine-maqedoni , kine-kosove. per me shume informacion kontaktoni ne nr 00355693333680 ose ne email. ervisterolli@yahoo.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione