OFROHET VEND PUNE TIRANE

0 LEK

Kërkohet punë nga: ELEZ 07 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Ofrohen vende pune ne qytetin e Tiranes :
1) Shites/punonjes magazine, te kete minimumi arsim te mesem. Preferohet te kete njohuri ne fushen e hidraulikes ose elektrikes.Gjithashtu per personin e punesuar ofrojme mundesi kualifikimi nepermjet kurseve prane fabrikave partnere ne Itali ne fushen e termohidraulikes ( sisteme solare&fotovoltaike ,sisteme ngrohje-ftohje dhe impjante gazi ).


Per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne nr 0699844266/0672123610 dhe 0692435491 dhe te dergojne CV-te ne e-mail : kerkese.punesimi@yahoo.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione