Publikuar: Mar 28 2022 01:06

Lektor/e Suedisht

Publikuar: Mar 28 01:06
Shikime: 72
Qendra e gjuheve te huaja "Zeit Multilingual Center" ne kuader te zgjerimit te saj
kerkon lektor ne fushen e mesimdhenies per gjuhen:- Suedeze

Kritere te pergjithshme:
- njohuri shume te mira te gjuhes per te cilen aplikojne
- eksperienca ne mesimdhenie perben avantazh
- fleksibel me oraret, te sjellshem dhe korrekt

Ofrojme:
- Kushte shume te mira pune dhe ambjent modern
- Pageshume te kenaqshme- Sigurime shendetesore\shoqerore
- (Tranjim falas)
Ju lutemi personave te interesuar qe te dergojne nje CV me foto ne adresen e meposhtme: info@zeit.al duke specifikuar gjuhen per te cilen aplikojne.
Cel. : +355672636666
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione