Kerkojme shitese (Femer) tek Komuna e Parisit

0 LEK

Kërkohet punë nga: Next Outlet 28 Sht 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Outleti i rrobave NEXT tek Komuna e Parisit i hapur para dy vitesh eshte dyqan serioz me klientele te gjere dhe te rregullt.

Kerkojme shitese (Femer)
Do te perbente avantazh nese do ishte familjare
Puna operohet me turne
Adresa: Komuna e Parisit, Rr. Skender Luarasi
Te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0682068580
Next Outlet
0682068580
Leaflet
Në fillim