Publikuar: Jan 14 2022 11:39

Kerkoj pune

Publikuar: Jan 14 11:39
Shikime: 4
Pershendetje. Jam 24 vjec. Kam kryer shkollen 9 vjecare ne itali me rezultatet finale 9 dhe liceun e gjuheve te huaja 5 vjet me rezultatet finale 85 pike nga 100. Nivel fluent ne gjuhen italisht arabisht anglisht. Nivel mesatar ne frengjisht dhe gjermanisht. Jetoj ne itali dhe dua te ri kthehem ne shqiperi. Pres vetem oferta nga kompani serioze
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione