Publikuar: Maj 22 2022 01:29

Kerkohet Lavazhier,paga shume e kenaqshme!

Publikuar: Maj 22 01:29
Shikime: 176
Kerkohet Lavazhier tek Pallati me Shigjeta,rruga Irfan Tomini,patjeter me eksperienc,mundesisht dhe ne larjen e tapicerive dhe tapeteve dhe me kohe te plote 9-5,paga shume e kenaqshme.

Lavazhi ka 17 vjet dhe ka klientel te ndertuar. Numer kontakti : 0684020897.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione