Publikuar: Jan 17 2022 09:48

Kerkohen Agjent Telefonik

Publikuar: Jan 17 09:48
Shikime: 157
Kerkohen Operatore ne Gjuhet Italisht, Anglisht, Spanjisht

Duke qene se jemi ne kontakt te vazhdueshem me mbi 40-kompani Marketingu Call Center dhe kemi vazhdimisht kerkese per operatore , jemi ne kerkim.

Kerkojme persona Entuziast dhe energjike.
Te jene te perkushtuar per punen.
Te kene eksperience ne Call Center.
Preferohet mos te kene Angazhime.
Orari i Punes full time 09:00 - 18:00 (nje ore pushim ne mes)

Ofrojme:
Kushte shume te mira pune.
Mundesi rritje ne karriere per personat ambicioz
Pagese nder me te larta ne treg.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione