Hr

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: Hr 28 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Financiere
Mosha 24-30 vjece
Te jete operative ne veprimtarine e zyres dhe magazines
Te dije te mbaje librin e hyrje daljeve
Te mbaje ekuilibrin e punes per 15-20 punonjes
Leaflet
Në fillim