GotaNews.tv Kërkon te Punesoje Gazetar/e Terreni

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: Pro Security 04 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Gota News është një nga mediat online me inovatore ne tregun shqiptar, e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron me mijra vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj.
Kompania kërkon që të punësojë Gazetar/e Terreni (Vox Pop-e, Show Biz, Politike)
Ofrojmë: Page bazë të kënaqshme
Kriteret që duhet të plotësojë kandidati :
1. Mosha duhet të jetë 20-35 vjec
2. Të ketë eksperience pune në Gazetari Terreni
3. Aftësi të mira për të punuar ne grup.
4. I/E aftë që të marrë përgjegjësi dhe të jetë fleksibël në oraret
5. Të ketë synim që të rritet profesinalisht ne profesion
Të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e e-mailit: burimenjerzore@gotanews.tv
Kontakt : +355697052111
Leaflet
Në fillim