Publikuar: Jan 29 2022 01:47

shitet biznes

Publikuar: Jan 29 01:47
Shikime: 113
OFROJME BIZNESE ME REZULTATE TE SIGURTA DHE TE DEMOSTRUARA ME RAPORTE TE SHITJEVE NE QYTETE KUDO KU KA INTERESIM NE QYTETE KRYESORE SIDOMOS TURISTIKE SARADNE , GJIROKASTER ,LEZHE , SHENGJIN, KORCE , APO DHE NE TIRANE KU AKTUALISHT KEMI NJESI SHITJE POR MUNDET TE HAPEN NE ZONA TE TJERA KU KA MUNDESI DHE POTENCIAL SHITJEJE
KOMPANIA JONE KA RETH 22 VJET QE OPERON NE SEKTORIN E FURNIZIME HORECA & HOME PRODUCTS KESHTU QE EKSPERINCA DHE EMRI YNE ESHTE NJE FAKTOR I SIGURTE PER VIJUESHMERINE DHE SUKSESIN NE BIZNES
KUSHDO QE KA KAPACITETE FINANCIARE ,HUMANE DHE ORGANIZATIVE DHE KERKON TI VERE ATO NE DISPOZICION TE KRIJIMIT TE NJE BIZNESI TE VECANTE , TE SIGURTE NE SUKSES DHE NE JETEGJATESI SI DHE ME PRODUKTIVITET TE NA KONTAKTOJE

PER ME SHUME NFORMACION KONTAKTO NE :

m.kasolli@hotmail.com

Cel. : 0692070431 (WHATS UP)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione