Publikuar: Jan 12 2022 07:46

Saldator inoksi dhe ndihmes

Publikuar: Jan 12 07:46
Shikime: 38
Kompania jone MASTER SHEF kërkon te punsoje nje saldator inoksi dhe nje ndihmës me ose pa eksperiencë.
Kërkojmë seriozitet ne pune dhe korrektësi.
Vendodhja marikaj .transporti sigurohet nga firma.ofrojme paga nga me te mira ne treg .
Per me shum info tel 0672057107
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione