Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 22 2022 12:42

Kerkojme Staff Durres (VAJZA)

Publikuar: Maj 22 12:42
Shikime: 21
Ubi group shpk kerkon te zgjeroj stafin
Kerkohen Vajza qe te kene fleksibilitet dhe disponibilitet

pozocioni punes :
1. PERFAQESUESE SHITJESH
ne dyqanet tona :
L.1 Rr. Taulantia
L.6 Rr.Aleksander goga
L.13 Rr. Pavarsia
L.15 Rr.Aleksander Goga
L.12 Perball ish berlintex (ish URT)


- Duhet te Banoni ne Durres
-Duhet te jeni pa angazhime shkolle
-Cv duhet te jete e plote shkruani te gjitha te dhenat tuaja

Na dergoni cv tuaja : info@ubigroup.al
- Paga baze + %
- Orari : turni i pare 7:00 me 15:00
turini dyte : 15:00 me 23:00
Përshkrimi i linkut

Ubi Group shpk

Shitje makinash
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr. Taulantia, Durres

0672013331

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione