Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 19 2022 03:09 Tani jeni duke parë: 1

Kerkojme Ekonomiste te brendeshme

Publikuar: Maj 19 03:09
Shikime: 9
Tani jeni duke parë: 1
Ubi group shpk kerkon te zgjeroj stafin

Pozocioni punes :
- Ekonomiste e Brendeshme

- Duhet te Banoni ne Durres
- Duhet te kete mbaruar shkollen per njeren nga deget e ekonomise.
- Cv duhet te jete e plote shkruani te gjitha te dhenat tuaja
- 8 ore ne dite
- e diela pushime


Na dergoni cv tuaja : info@ubigroup.al
dhe kontaktoni ne nr +355672013331 !

Ju mirepresim
Përshkrimi i linkut

Ubi Group shpk

Shitje makinash
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr. Taulantia, Durres

0672013331

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione