DURRES, OPERATORE FOREX ITALISHT

Kërkohet punë nga: Punesim&Rekrutim 08 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
Punesim&Rekrutim per nje klientin e saj i cili operon ne tregun e Call Center, kerkon te punesoje OPERATORE FOREX ne gjuhen italiane.

KERKOHET:
-njohje shume e mire e gjuhes italiane
- njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit
- eksperienca e meparshme perben avantazh
- disponibilitet te menjehershem

OFROHET:
- pagese shume e kenaqshme
- bonuse nga me konkurueset ne treg
- kontrate e rregullt pune
- ambjent dinamik dhe komod pune

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj te perditesuar ne adresen: rekrutimp@gmail.com ose telefononi ne nr 0676318339
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim