Publikuar: Korr 09 2021 12:10

Kerkohet staf sezonal per Bar Restorant

Publikuar: Korr 09 12:10
Shikime: 41
Bar Restorant Alimuçi kerkon te punesoje
Kamarier Restoranti
Banakiere
Ndihmes Guzhiniere.
Per punetoret ofrohet ushqimi dhe fjetja e garantuar.
Pagesa e kenaqshme.
Adresa: Rruga e Pishave. Zvernec . Vlore.
Numer kontakti :0697898691
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione