Publikuar: Maj 21 2022 03:58

BAR PASCUCCI OFERTE PUNE

Publikuar: Maj 21 03:58
Shikime: 7
Bar Caffe Pascucci kerkon te punesoje:
-Banakier/e

Kushtet e punes:
-Te keté eksperience te meparshme pune
-Te jete njohese e mire e teknikave dhe produkteve ne bar
-Te jete korrekte, e pergjegjshme, e komunikueshme dhe bashkepunuese.

Ofrohen:
-Kushte shume te mira pune
-Paga e kenaqeshme
Adresa: Prane gjykates se rrethit Vlore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione