Publikuar: Jan 07 2022 09:02

Banakier dhe kamarier

Publikuar: Jan 07 09:02
Shikime: 78
Kerkohet banakier dhe kamarier. Paga dhe kushtet e punes jane Ideale. Kerkohet ndershmeri dhe perkushtim dhe komunikim .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione