Trajnime Coffe Expert

0 LEK

Ofrohet punë nga: Flori 29 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kerkesa per barista kafeterie eshte ne rritje cdo dite dhe kursit tone i drejtohen shume kerkesa per bariste te kualifikuar.Eshte nje zgjidhje e mire per cdo te ri qe kerkon nje vend pune.Kursi jone ofron kurse kafeterie dhe pregatit kursantet me profesionalizem per vende pune me pagesa te kenaqshme.Per cdo info na kontaktoni.
Leaflet
Në fillim