Publikuar: Jan 12 2022 07:10

Propart keekon te zgjeroje

Publikuar: Jan 12 07:10
Shikime: 4
Staf me: Staf kuzhine (krepier,picier,ndihmes) kamarier_e ,sanitare.Nese po kerkon nje vend pune dhe je mbi 23 vjec_e na kontakto
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione