Publikuar: Jan 12 2022 07:02

Proparr keekon te zgjeroje

Publikuar: Jan 12 07:02
Shikime: 3
STAF ME: Staf kuzhine (krepier ,picier, ndihmes) ,kamarier_e , sanitare.Nese je mbi 23 vjec dhe po kerkon nje vend pune na kontakto.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione