Ok- bar kerkoj (+ Banakjere ) M ose F

Ofrohet punë nga: Erjon 13 Nën 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohet Banakjer ( F-M) , te kete eksperjence pune , lokali ndodhet tek drejtoria e policise Tirane, rr. Myslum Shyri . Lokali ndodhet perballe Swarovskit
Te interesuarit te marin ne nr. 0692071545
Po ti interesoj edhe turni 2 vetem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim