Publikuar: Nën 19 2020 03:54

Nevojiten punëtorë urgjentë hotelieri në Kanada

Publikuar: Nën 19 03:54
Shikime: 24
Punëtorët e hotelit të nevojshëm për pozicione të tjera, të tilla si: Shef / Ndihmës Kuzhine, Përgatitja, Cook, Kamarier, Kamarier, Kamerier, Kamarier, Shërbim në dhomë, Recepsionist, Shofer, Menaxher Hoteli, Menaxher Restoranti, Menaxher i Përgjithshëm, Kopshtar, Pishinë Pastrimi, Shërbim Dhome , Arkëtar, Counter, Clark, Lavanderi, Dorëzim, Informacione Expat, Elektricist, Shoferë dhe punë të tjera në përgjithësi. Punëtorët janë të detyruar me kohë të plotë dhe kohëzgjatja e punës është gjashtë vjet.
Ne gjithashtu ofrojmë përfitime shoqërore falas për kompaninë.
Pas muajit të parë të punës me kompaninë.
Fluturimi mbrapa dhe ushqim falas.
Aplikantët duhet të kenë edhe një pasaportë ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar të punoni me kompaninë tonë, na kontaktoni përmes emailit. Me një aplikim të plotë për verifikim dhe gjithashtu për më shumë informacion në lidhje me ofertën e punës.

Dërgoni rezyme tuaj në qendrën tonë të rekrutimit me email për shqyrtim. Whatsapp +13234573817
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione