Nevojiten punëtorë urgjentë hotelieri në Kanada

0 LEK

Ofrohet punë nga: james maison 19 Nën 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Punëtorët e hotelit të nevojshëm për pozicione të tjera, të tilla si: Shef / Ndihmës Kuzhine, Përgatitja, Cook, Kamarier, Kamarier, Kamerier, Kamarier, Shërbim në dhomë, Recepsionist, Shofer, Menaxher Hoteli, Menaxher Restoranti, Menaxher i Përgjithshëm, Kopshtar, Pishinë Pastrimi, Shërbim Dhome , Arkëtar, Counter, Clark, Lavanderi, Dorëzim, Informacione Expat, Elektricist, Shoferë dhe punë të tjera në përgjithësi. Punëtorët janë të detyruar me kohë të plotë dhe kohëzgjatja e punës është gjashtë vjet.
Ne gjithashtu ofrojmë përfitime shoqërore falas për kompaninë.
Pas muajit të parë të punës me kompaninë.
Fluturimi mbrapa dhe ushqim falas.
Aplikantët duhet të kenë edhe një pasaportë ndërkombëtare. Nëse jeni të interesuar të punoni me kompaninë tonë, na kontaktoni përmes emailit. Me një aplikim të plotë për verifikim dhe gjithashtu për më shumë informacion në lidhje me ofertën e punës.

Dërgoni rezyme tuaj në qendrën tonë të rekrutimit me email për shqyrtim. Whatsapp +13234573817
james maison
13234573817

WhatsApp:
13234573817
Leaflet
Në fillim