Publikuar: Mar 10 2022 03:41

KORKON KAMARJER

Publikuar: Mar 10 03:41
Shikime: 57
BAR OLGER (KOMBİNAT STACİONİ İ FUNDİT TE AUTOBUZİT) kerkon te punesoje : kamarier. me ose pa eksperienc mosha 16 vjec e siper paga e kenaqeshme, siguracione, dhe bakshishe .
nr telefonit : 0683743026
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione