Publikuar: Maj 24 2022 02:52

Kerkohet Shitese Part Time

Publikuar: Maj 24 02:52
Shikime: 69
Per dyqanin tone me canta, valixhe, syze, etj. ne hyrje te Pazarit te Ri, kerkojme shitese part time.
Ofrojme kushte komode pune, korrektese, nje dite pushim ne jave dhe bonuse per shitje.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione