Kerkohet punonjes Fast Food

0 LEK

Ofrohet punë nga: ANXHELA 18 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Fast Food “Sekreti i Pites” kerkon punonjes fast food femer ose mashkull. Preferohet me eksperience. Te jete i gatshem te punoje me turne 8 orareshe. Ofrohet page e mire dhe siguracionet te paguara. Na kontaktoni ne nr e telefonit me poshte:
Cel. : 0684359864 ose 0693300401.
Adresa: Unaza e re, Rr. Mikel Maruli, Astir.
ANXHELA
0693300401
Leaflet
Në fillim