Publikuar: Maj 23 2022 11:04

JAKAMEN KERKON SHITESE

Publikuar: Maj 23 11:04
Shikime: 835
Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-45 me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) paga 30000 leke + perqindje ne shitje dyqani ndodhet ne Rr. Myslym shyri tel.0692098108 .per me shume ju presim ne dyqan.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione