Publikuar: Jan 14 2022 09:39

Vend pune Shkoder : Banakier

Publikuar: Jan 14 09:39
Shikime: 5
Vend i lire pune Shkoder:
- Banakier

PART TIME / FULL TIME


KRITERET :
-Eksperienca e domosdoshme
-Punesim afatgjate
-Oret e punes ekstra te paguara

Pagesa + SIGURIME
45.000-50.000 (ne baze te punes dhe eksperiences)


Kontakto : 0693474845
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione