Punë në hotel në dispozicion

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: opus staff 20 Nën 03:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pukë
Ne kemi nevojë urgjente për punëtorë të mikpritjes.
Punëtorët duhet të jenë të diplomuar në bachelor ose diploma të tjera. Punëtori duhet të ketë një përvojë laboratorike si 1 vjet
Punëtori do të punojë nga e hëna në të premte.
Ne do t'ju sigurojmë strehim të punëtorëve të palodhur.
Punëtori duhet të ketë aftësi të shkëlqyera për menaxhimin e kohës dhe aftësinë për t'i dhënë përparësi punës

Whatsapp +13234573817

opus staff
13234573817

WhatsApp:
13234573817
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione