Publikuar: Pri 03 2022 05:21

Kerkohet Staf per Restorant ne Shengjin

Publikuar: Pri 03 05:21
Shikime: 214
Kerkojm : Shef/e Kuzhine , Ndihems Kuzhinier/e, Banakjer/e , Kamarjer/e , Sanitare.
Paga nga 300€ deri ne 1500€ ne varesi te eksperiences dhe pozicionit te punes .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione