Publikuar: Qer 09 2021 11:03

Restorant Arome Deti - Kerkojme Staf

Publikuar: Qer 09 11:03
Shikime: 28
RESTORANT - PICERI "AROME DETI",
Kerkon te punesoje me kohe te plote :
Kuzhinier/e
Ndihmes kuzhinier/e
Kamarier/e
Ndihmes kamarier/e
Sanitare

Paga dhe kushtet e punes shume te kenaqshme.
Transporti i siguruar.

Per me shume informacion na kontaktoni ne 0674539911.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione