Publikuar: Maj 08 2022 09:32

Kerkohet kamarier, kuzhinier

Publikuar: Maj 08 09:32
Shikime: 36
Restorant Sea Zone ne Qerret Kavaje kerkon te punesoje:
Kamarier bari
Kamarier restoranti
Kuzhinier.
Rroga te kenaqshme, ushqimi dhe akomodimi i garantuar. Per me shume kontaktoni ne +355696102516.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione