OFROHET PUNE per STAFF RESTORANTI

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: RESTAURANT Dje 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
OFERTE PER PUNE :

KUZHINIERE/ND KUZHINIERE
KAMARIERE (M/F),BANAKIERE (F)

TE INTERESUARIT TE KENE EKSPERIENCE PUNE .DHE TE PUNOJNE NE GRUP.
KUZHINA ESHTE E STILIT TRADICIONAL.RESTORANTI ESHTE KLAS DHE TE INTERESUARIT TE JENE SERIOZE .
PER CDO INFORMACION TE KONTAKTOJNE NE NR E TELEFONIT

ADRESA :GJAHTARI 2, PRANE FAKULTETIT EKONOMIK,ELBASANNuk ka njoftime të vizituara
Në fillim