Publikuar: Mar 01 2021 10:56

Staf restoranti shef kuzhine

Publikuar: Mar 01 10:56
Shikime: 27
Kerkohen 2 shefa guzhine
Staf per te gjithe sektoret e guzhines
Banakiere
Banakier
Barist
Kamarier/e bari
Kamarier/e restoranti
Ndihmes/e banakier
Ndihmes/ banakiere
Shitese akulloresh
Pagesa shume e mire ushqim dhe fjetje paguar
Adresa Gjiri Lalzit Durres
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione