Njoftimet e kompanisë Publikuar: Jan 08 2022 10:46

Pizza & Byrek Eden ofron vend pune Ndihmese Kuzhiniere

Publikuar: Jan 08 10:46
Shikime: 43
Pizza & Byrek Eden ofron vend pune Ndihmese Kuzhiniere
Kriteret: Te kete eksperience pune
Te jete e disponueshme per dy turne
Te banoje ne Durres

Adresa: Lagja nr 2, prane Pallatit te Kultures Durres
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit per me shume informacion!
0672069166
Jo ne Sms/whatsapp
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione