Publikuar: Maj 23 2022 11:55

Kerkohet STAF kamarier sanitare ndihmes guzhine

Publikuar: Maj 23 11:55
Shikime: 118
Bar restorant prince plazh i madh
Kerkohet staff
3 kamarier me turne 8 orar full time
(Me eksperienc dhe gjuhe te huaj kan perparesi)

1 sanitare

1 ndihmesguzhine

1 picajol

Paga te kenaqshme te negociushme ne baze te perfomances
Me siguracione dhe kushte te mira pune
(NUK OFROJM AKOMODIM per STAFIN)

0696753013
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione