Publikuar: Shk 21 2022 03:11

Kerkohet punonjes restoranti

Publikuar: Shk 21 03:11
Shikime: 111
Ofrohen vende pune si kamarjer/e dhe bakajer/e.
Kushte shume te kenaqshme pune dhe orare fleksible. Eksperjenca nuk perben prioritet!
Ofrohen orare full time dhe part time ose dhe vetem fundjavave.
Restoranti funksjonon pergjat gjithe vitit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione