Publikuar: Jan 17 2020 12:40

Kerkohet personel

Publikuar: Jan 17 12:40
Shikime: 22
Kerkon te punesoje personel ne keto pozicione: kamarier /e , Ndihmes kuzhinier/e , Sanitare , Banakier/e , NDIMES KAMARIER/E, SI DHE SHOFER PER SHITJE,
Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e tel ( whatssap )
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione