Publikuar: Qer 04 2022 04:39

Kamarier

LEK

Publikuar: Qer 04 04:39
Shikime: 302
Kerkojme te punesojme Kamarjer Restoranti dhe Beach Bari per sezonin veror 15/05/2022 - 31/09/2022. Ofrojme page mujore 40.000 lek te reja, akomodim dhe kushte shume te mira pune. Vendodhja Gjiri i Lalezit.
Telefon 0688319702

Cel. : 0688319702
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione