Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 22 2022 11:46

Durres, ofroj vend pune Ndihmese Kuzhiniere

Publikuar: Pri 22 11:46
Shikime: 19
Pizza & Byrek Eden ofron vend pune Ndihmese Kuzhiniere.
Kriteret: Te banoje ne Durres
Adresa: Lagja nr 2, prane Pallatit te Kultures Durres
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit per me shume informacion!
0672069166
Jo ne Sms/whatsapp
Cel. : 0672069166
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione