Publikuar: Jan 10 2022 03:31

Piano bar

Publikuar: Jan 10 03:31
Shikime: 20
Piano bar kerkon te punesoje banakier/e turni i dyte qe te dije dhe kokteilet,orari i punes eshte 15:00-23:00
Gjithashtu kerkohey dhe nje nd/banakiere per turnin e dyte,dhe nje sanitare turni i pare ose turni i dyte.
Te interesuarit/at te kontaktojne ne nr e telefonit ose te paraqiten prane lokalit.
0685031660
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione